Aponte/Ortiz (Hollywood May 5-6 - Girls 16u Club)
Search Tournament Teams and Players



Roster
NameCityState/Province
Alexandra AponteFL
Camila OrtizFL
16 Club
Pool 2
Start: 8:00am
1stAponte/Ortiz
2ndKURODA/YOUNG
3rdGammill/Breitenbach
4thVivas/Ravenna
5thInskeep/Dingle
6thIzquierdo/Sunez
Schedule
Pool 2 - Match 2
Sat - 8:00am - Court 3
Gammill/BreitenbachVivas/Ravenna
Aponte/Ortiz
2112
Pool 2 - Match 4
Sat - 8:30am - Court 3
Vivas/RavennaAponte/Ortiz
Gammill/Breitenbach
521
Pool 2 - Match 6
Sat - 9:00am - Court 3
Aponte/OrtizGammill/Breitenbach
Vivas/Ravenna
2115
Pool 2 - Match 8
Sat - 9:30am - Court 3
Gammill/BreitenbachIzquierdo/Sunez
Aponte/Ortiz
219
Pool 2 - Match 10
Sat - 10:00am - Court 3
Aponte/OrtizIzquierdo/Sunez
Inskeep/Dingle
219
Pool 2 - Match 12
Sat - 10:30am - Court 3
Aponte/OrtizInskeep/Dingle
Izquierdo/Sunez
2116
Pool 2 - Match 14
Sat - 11:00am - Court 3
Izquierdo/SunezVivas/Ravenna
Aponte/Ortiz
1021
Pool 2 - Match 15
Sat - 11:30am - Court 2
KURODA/YOUNGAponte/Ortiz
Gammill/Breitenbach
1321

Playoffs 16 club
(1st - P2) Aponte/Ortiz
Match #6
2:35am - Court 1
Ref: Previous Loser
21
15
Aponte/Ortiz
(5th - P2) Inskeep/Dingle
BOca Raton
Match #7
2:15am - Court 1
Ref: Aponte/Ortiz
21
15
Inskeep/Dingle
BOca Raton
(4th - P1) Ferrelli/Hartmann
Surfside (South Florida )
Match #2
3:15am - Court 1
Ref: Previous Loser
16
21
Crespo/Ryckman
VBVB/none(Vero Beach, and Naples)
(3rd - P2) Gammill/Breitenbach
Match #3
2:55am - Court 1
Ref: Previous Loser
16
21
Crespo/Ryckman
VBVB/none(Vero Beach, and Naples)
(2nd - P1) Crespo/Ryckman
VBVB/none(Vero Beach, and Naples)
Match #0
3:35am - Court 1
Ref: Previous Loser
21
15
Crespo/Ryckman
VBVB/none(Vero Beach, and Naples)
(2nd - P2) KURODA/YOUNG
SURFSIDE/FLHS(BROWARD)
Match #4
2:35am - Court 3
Ref: Previous Loser
21
18
KURODA/YOUNG
SURFSIDE/FLHS(BROWARD)
(6th - P2) Izquierdo/Sunez
2 Legit
Match #9
2:15am - Court 3
Ref: KURODA/YOUNG
SURFSIDE/FLHS(BROWARD)
15
21
Varela/Orihuela
Pompano Beach High(Broward)
(3rd - P1) Varela/Orihuela
Pompano Beach High(Broward)
Match #1
2:55am - Court 2
Ref: Previous Loser
21
18
KURODA/YOUNG
SURFSIDE/FLHS(BROWARD)
(4th - P2) Vivas/Ravenna
Hartman Academy/Na(Fort lauderdale)
Match #8
2:15am - Court 2
Ref: Jorgensen/Albino
Pines Charter High School(South Florida)
21
12
Vivas/Ravenna
Hartman Academy/Na(Fort lauderdale)
(5th - P1) Fiore/agudelo
Two Lwgit Sports/n/a(Miami)
Match #5
2:35am - Court 2
Ref: Previous Loser
12
21
Jorgensen/Albino
Pines Charter High School(South Florida)
(1st - P1) Jorgensen/Albino
Pines Charter High School(South Florida)

3rd place bracket

Jorgensen/Albino
Pines Charter High School(South Florida)
Match #3rd-2

Ref: Previous Loser
Aponte/Ortiz